| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dooly,

je fakt, že u toho očkování to asi nejde říct úplně jednoznačně, ale to vlastně nejde u ničeho, všechny věci maj svá pozitiva a negativa.

Mně nevadí, když pan A vyhodnotí, že u té samé věci pozitiva převažují nad negativy a pan B to vyhodnotí obráceně a oba se podle toho zaříděj. A třeba že to v určitý míře je i součástí nějaký státní politiky (u nás asi dáváme přednost větší proočkovanosti, která s sebou asi nese i určitá rizika, v Německu v tomto preferujou víc "osobní svobody", která s sebou nese také rizika, ale zas jiná).

S tím nepouštěním ze školy by mně to asi dost vadilo (byť to využíváme minimálně, takže by nás to osobně vlastně ani moc nezasáhlo, kdyby to bylo zakázané) - nevidím k tomu žádnej důvod, ale zas je fakt, že to beru z hlediska zodpovědnýho rodiče relativně zodpovědnejch dětí, takže bych to neudělala jen tak a škola by nám to ani nepovolila, kdyby děti měly nějaký blbý výsledky, na druhý straně pokud se někomu naskytne možnost třeba se na týden podívat někam k moři mimo sezónu a je to dobrej žák, tak to není ani pro školu problém. A možná, že ti Němci k tomu maj nějakej důvod, kterej mně uniká (napadá mě, že to lidi zneužívali)? v každým případě, ač by se mi to nelíbilo a jsem ráda, že to tak nemáme, tak bych se u těch Němců asi pídila po tom důvodu a třeba přišla na to, že to bylo logický řešení v určitý situaci. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.