| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem nikdy nepěstovala řádky nanečisto, ani jsem nad nima nestála. Všechny děti měly naštětsí školu nebo učitele, kde se krasopis neřešil. nejstarší psal jako ...pan doktor, taky to po něm občas nešlo přečíst, prostřední naopak krásně a nejmladší psala krásně v pěti letech, dneska je jí devět a pěkně na to kašle:-) Ale jak říkám, nikdo to neřeší a neřešil
U nejstaršího jsem jednou chtěla,aby ty dvojky, co psal, nebyly každá jiná, jedna tlustá, jiná tenká, jedna křivá,druhá zakroucená..:-)
Tak jsem s nim hrála hru-říkala jsem mu,ať nakreslí:"
-dvojku, co sežrala husu se šesti a sotva se valí...
-dvojku, co byla strašně nemocná a je celá vyhublá a slaboučká
-dvojku, co nemá kosti a kroutí se jako had...
Moc ho to bavilo~:-D Trochu si tím uvědomil, jak má vypadat ta "opravdická" normální dvojka, ale dneska si dál čárá ty svý tlustý a vychrtlý a všelijak pokroucený...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.