| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sirael, tenhle úplněk fakt doléhá na hodně lidí, možná je to i dobře? že se spoustu lidí zastaví a bilancuje.
Ale je důležitý, aby to bilancování vedlo k nějaké konstrukci, ne k destrukci...aby vedlo k tomu, aby člověk začal žít aspoň trochu "vědomě".
Uvědomovat si, že do určité míry ten svůj život můžu řídit...ale to jde až po tom, co si uvědomím, co je moje Já. To není tělo...ani moje činy, ani moje výčitky svědomí.

Část života jsem prožila stejně...druhým lidem jsem dokázala odpustit, ale sobě ne! Jak bych si to mohla dovolit, tolik chyb jsem udělala.
Jenže jsme lidi.
všichni.
děláme chyby. Všichni.
A co je chyba?
Vždycky je reakce na nějakou akci.
Moudrý si jí všimne...nemoudrý ji nevidí, hloupý ji donekonečna opakuje.
jako nikdo nás nesoudí, leda pozemské zákony, soudíme se my sami, a někdy víc, než by náš potrestal soud.
Ale to nikam nevede, to je destrukce.
Je to kontraproduktivní.
A člověk, co se má rád, do tohohle často nesklouzne.
Ale je to takový uzavřený kruh "jak bych se mohla mít ráda, když".
Je to past.
Ale má otevřená dvířka.
~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.