| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ztotožňuju se zcela s poslední větou v závorce~:-D
Když se mi narodil David, neměla jsem peníze. Postýlku jsem dostala , můj táta ji někde dostal, zadarmo a podle toho vypadala... Brečela jsem, když jsem ji viděla. Zároveň jsme ji nemohla odmítnout, protože by to mýmu tátovi bylo líto, měl takovou radost, že mi ji dal.
Několik týdnů jsme ji vlastnoručně brousila, každou tyčku donekonečna.Pak sehnal nový šrouby, ruce jsem měla pořezaný, protože holt ta kombinace, že jsem chtěla a zároven totálně nešikovná~t~
Pak mi kamarádka koupila nějakou eko barvu, bílou, všechno jsme to pečlivě natřela, další vrstvu,další vrstvu~t~
A pak jsem malovala rybičky,modrý... Jako by to bylo včera~t~
David měl nakonec nejkrásnější postýlku...Byla sice relativně chatrná, už v roce ji bořil,ale to mohlo bejt i tím,že byl extrémně divokej~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.