| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ale to není bezohlednost vůči tomu zákazníkovi, co už má nakoupeno, ale ohleduplnost k těm, co ještě trčí ve frontě.

Co se týká skládání věcí tak mě naopak baví si je chystat na páse rovnou tak, abych je pak snadno a rychle poskládala do batohu a tašek dle svých představ.
Pokud to vzhledem k množství věcí, rychlosti pokladní a malému prostoru za pokladnou stejně není možné (skládat rovnou rychle), tak to fakt nahrnu zase do vozíku, a pak si to v klidu poskládám mimo frontu.
Ten pocit, že tak jak jsem tam před chvílí stála já a přešlapovala z nohy na nohu (nehybné stání mě bolí, jak nohy, tak záda), tak tam stojí všichni ti, co čekají, až já si to poskládám, nesnáším.

Ale teda velký nákupy už pár měsíců nedělám, a právě jsem objevila kouzlo rohliku.

Jinak tedy od pokladní očekávám, že pokud někdo nestíhá odebírat, tak mu nechá čas, počká, nehrne mu to tam hlava nehlava. A dělají to tak, co vídám, nejsou blbý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.