| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


pokud někoho těší být "ohleduplný" na úkor toho, že jemu samýmu to bude nepříjemný, tak chutě do toho, ale já to teda nejsem.

Já si nemyslím, že stání ve frontě o chviličku déle, než si zákazník přede mnou naskládá v klidu do tašky své věci (aniž by zbytečně zdržoval), normální člověk vůbec zaregistruje, natož aby ho to obtěžovalo. Mně je daleko příjemnější, když se třeba stará paní přede mnou, která to tempo fakt nestíhá, odbaví v klidu, než abych bazírovala na minutě svého času za cenu toho, aby byla šup šup co nejrychlejc hotová.

Připadá mi to naopak sobecké od toho v té frontě, a fakt nevěřím, že by těch jeho 5 minut bylo tak strašně důležitejch, že by to stálo za stres všech ostatních za pokladnou, ale hlavní problém nevidím ani tak v něm, ale v systému - proč proboha odstranili takovej ten odkládací prostor za pokladnou s tou pohyblivou přepážkou, kam to ten pokladní mohl hrnout rychlostí blesku, ale přesto to zákazníkovi dávalo dost času si to normální nezávodní rychlostí naskládat do tašek? Naštěstí už se to v řadě obchodů zas vrací.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.