| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak VŠEM státním zaměstnancům se v červenci fakt nepřidalo, to zas nepřeháněj.
Teď od listopadu se přidá 10% skoro všem a 15% učitelům a dělá se z toho humbuk, že stát přijde na buben, přitom pro běžné jednotlivce jsou to směšné částky v porovnání se soukromým sektorem a jejich platy se tím k průměru nijak výrazně nepřiblíží. Stát prostě platí svoje zaměstnance prachmizerně, ale protože v horních sférách ministerstev si vyvolení rozdělují statisícové odměny, vyjde z toho průměrná mzda státního zaměstnance kolem 30000, to se vypustí na veřejnost a vzniká jen nenávist vůči všem státním zaměstnancům, kteří podle průměru mají dost a ještě je jim to málo. Přitom platové tabulky si může každý prohlédnout a dělat by za to šel málokdo. Vydržela jsem rok, 16000 hrubého a po půl roce osobko 1500. Praxi mi započítali 2/3, něco vůbec. Pak vešel v platnost služební zákon a abych těch 17500 vůbec byla hodna, musela bych skládat jakési zkoušky. Díky za to, nakoplo mě to a šla jsem. Dělám za násobek a mám klid od všech státních buzerací. Mimochodem ten státní úřad, odkud jsem odešla, má na webovkách nepřetržitě dlouhatánský seznam volných pozic včetně ředitele :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.