| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uměla jsem to líp. Spolužačka věčně vystresovana na medine mi říkala: s tebou se vždycky cítím, jakoby najednou byly prázdniny. Namísto tramvají jsem ji pěšky protáhla přes parky, na Spilberk, vzala učit do nějakého klidného zákoutí venku poblíž školy. Byly časy, kdy jsem kromě plavek nosila v batohu kalhotky a zubní kartáček, nevedouc, kde budu spát.
Teď je to jiné, potřebuju plánovat, proto mě stresuje, že například šéf odmítá dovolit plán dovolené, mám ještě 16 dní letošní... A na jaře to došlo tak daleko, že jsem se ráno budila s úzkostí, jak zvládnu celý den, tedy hlavně pak po práci nákupy, rozvozy dětí, školní přípravu, další povinnosti, trochu úklidu, vaření... Když jsem se svěřila kolegynim v práci, posilaly me k psycholozce, nicméně i ten fakt svěření se pomohl, v červnu to přešlo. A teď v září zatím dobrý, pro jistotu jsem to ve vhodnou chvíli řekla i manželovi, aby věděl, aspoň aby vedle, on asi nepomůže, ale aspoň nebude ještě na mě naštvaný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.