| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alraune,

o tom to je. Je mi jedno, jestli se paktují partičky ve třídě nebo státy spolu. Nesnáším "kdo nejde s námi, jde proti nám", jako by neexistovala varianta "jít vedle sebe".

Paktování se a partičkování, určování, kdo s kým ka a neka a hlavně kdo s kým smí a nesmí ka, to je nejlepší cesta ke konfliktům. A to je zcela mimo mé přesvědčení.

Mně je dost jedno, jestli jsou lidé z Německa nebo z Ruska, z USA nebo z Číny. Podle mě právě lidé, co mluví o přátelení s tím nebo oním a tlačí tě k rohodování "buď ten, nebo ten", jsou zdrojem nenávisti mezi lidmi a národy, a tedy vedou lidi do válek. No a pak hledají, s kým se do té války spojit, kdo je pro ně výhodnější. Takoví lidé jsou všude. A často se derou do čela států. Je na každém, aby řekl, že tenhle typ lidí v čele státu nechce. Teda pokud skutečně nechce.

Není nutné se všemi kamarádit, stačí si neškodit. Nenávist plodí zase jen nenávist. A nenávidět národy a státy kvůli jednotlivcům? Rozhodovat se, kdo byl horší, jestli Stalin nebo Hitler? Který z nich páchal menší obludnosti? S Německem teď ale velmi velmi ka, že jo....přitom Německo taky hodně ka s Ruskem, než Rusko podrazilo. No nevím, nevím...a to beru jen hodně maličký úsečíček historie. Taky ty ka - neka mezi Francií a UK, chvíli tak, chvíli naopak...a pak tě společně prodají v naději, že sami sebe zachrání...a tak dále a tak dále...

Kdepak, já na nějaké ka - neka mezi státy nehraju a nevěřím. Vždycky je to ze všeho nejvíc obchod pár lidí. No a ti správní lidé uvnitř umí vždycky vyvolat nenávist k těm, ke kterým se to zrovna hodí. Bekané Německo, bekaná Amerika, bekané Rusko, bekaní křesťané, bekaní židé, bekaní muslimové.....podělanej svět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.