| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

JaninoH,

určitě není REU jen o referendu s neutrálním postojem. Pro mě je ale důležité právě to referendum, zatímco jiné strany s jinak pro mě přijatelnými názory mají tendenci o setrvání v EU ani nediskutovat, natož nějaké referendum umožnit....

Vždyť i kdyby byli všichni členové a voliči REU pro odchod z EU (asi i jsou, ale třeba ne), tak je jasné, že na nějaký Czexit to nestačí.

Mně jen hrozně vadí ten postoj "takhle to bude, nebude se o tom diskutovat a už vůbec se k tomu lidi nemají co vyjadřovat, protože na to nemají"....já si myslím, že stejně jako všichni rozhodovali o tom, jestli vůbec vstoupit, mají mít možnost se i vyjádřit, jestli setrvat. A REU má zrovna tohle v programu a ani v tom ostatním s nimi nejsem v zásadním rozporu, tak proč bych je neměla volit? Kdybych nevolila REU, budu volit Svobodné, protože s nimi se shodnu ještě i v dalších věcech (už jsem psala, líbí se mi třeba Negativní daň, zatím mi jiná strana nenabídla podobně zajímavou myšlenku v otázce, která mě zajímá....důležité jsou pro mě postoje ke školství...se Svobodnými opět shoda, zatímco jinde by čím dál víc utahovali štouby...jednotné osnovy, zrušení DV v té podobě, jaká je teď, nepovolování soukromých škol....nebo mám třeba jiný názor na způsob financování apod.).....proto mám i se Svobodnými větší shodu než s REU, protože mají mnohem širší nabídku těch témat která jsou pro mě důležitá...

Ale už jsem psala, že znám lidi ze Svobodných, znám lidi z REU...no a tak dám přednost těm konkrétním lidem, protože znám nejen jejich politické názory, ale znám je právě jako lidi....a to je pro mě dost důležité.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.