| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leni-hřiby závidím...tady ale prý taky začínají zase růst...ale od pátku nám tu kromě pondělka pořád lilo a lilo a lilo...až dneska přestalo a dokonce vylezlo slunko!!BOMBA...po sedmi dnech!!!jooo,děcka,já vám neřekla,že jsme v sobotu měli s danem první závod v orientačním běhu ~t~~t~...to zrovna začala kosa a poprchalo a byla mlha...no mazec....jo a podařilo se mi zabloudit-ještě větší mazec...to se mi chtělo aj brečet...nikde nikdo...les,mlha,poprchalo...došla jsem k silnici a chtěla se na to vykašlat a jít do cíle po silnici/byla tam šipka pro auta/ :-D..ale nakonec jsem se vrátila /zabloudění celkem asi 3km :-D ...a jaká radost,když jsem tam viděla pobíhat lidi...no mazec se mnou.Ale nebyla jsem jedinná,prý tam zabloudili i ti lepší.a Dan byl aspoň nadšený,že byl dřív v cíli než já /mezi náma jen o čtyři minuty-na to,že nezabloudil ~t~,tak nevím co dělal...jooo a NIKDO mě nevyfotil.Tento druh sportu je fotografy opomíjený...
Leni-foukám na bolístku.A Olda vstává v pět??mazec!!To Dan chodí spat-skoro...bych ho fakt zapleskla...jako ve dvě ráno a on ještě nespí.~q~~q~~q~,já už nevím co s ním...a má nás na háku.A nejlepší,že spat se mu chce...Minule si šel,že jde pocvičit /má cviky na záda-mezi náma to fláká,takže k ničemu velice/-bylo asi jedenáct v noci...dlouho ho nebylo a najdu ho na zemi jak leží /u cvičení leží na zemi/-a chrápe....takže se jen přesunul na postel-vyčistil zuby předtím a chrápal...tak jak byl....mě fakt tááák vytáčí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.