| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, buď ráda, že to tak máš. Já mám dva rodiče, u jednoho to mám jako ty (a ten rodič-otec fakt moc nefungoval jako táta, ani v dětství ani v dospělosti) a je to mnohem lepší a snažší s tím žít.
U druhého rodiče-mamky to mám trochu jako zakladatelka, a to není špatný rodič, ale strašně těžko se smiřuji, vyrovnávám a znova mě zraní její chování, byť vím, že nejlepší by bylo, aby se mě to nedotýkalo. Dotýká.
Takže není to opravdu jednoduché, znám oboje, v prvním případě bych mohla říct, že jsem s tím srovnaná i když otec je fakt problematická osobnost, v druhém případě ta osobnost vlastně není zdaleka tak problematická, má mnohem více pozitiv, je tam vlastně i hezký vztah, ale mám to v mnohém jako zakladatelka. Pasuji se s tím. Jedno jsem zvládla myslím dobře, druhé teď nedávám. Fakt to není jednoduché, hraje v tom roli spousta faktorů, jak to zvládneš a u mě by se dalo říct, že horší situaci jsem zvládla lépe než to objektivně méně hrozné chování, ale vnitřně to druhé je náročnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.