| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Určitě já, ale maminka je velmi patriarchálně vedená, přeobětavá.


K tomu mě celoživotně přeceňuje a tímpádem lituje "jak jsem dopadla", taky to není úplně šlágr.

Zrovna dneska mám historku. navštívila jsem ji a hodilo se, abych ji cestou zpět někam popovezla. Jenže je zatížená tím, že nechce obtěžovat a hlavně, ženský přece nejsou k tomu, aby řídily.
Takže jsem dostala spoustu otázek, jestli mi to nevadí, další porci pochybností, jestli vím, kudy jet, taky úvahy jestli můžu jet z toho prudkého kopce a závěr,že by bylo vlastně nejlepší, kdybych ji svezla kousek a zbytek dojede trolejbusem.
Dokázala nemožné, zhmotnila svou obavu.
Dovezla jsem jí na místo určení(cca 7 km) za neustálých rad řidiči (pomaleji, rychleji, odboč semh-10m po odbočce), oddechla jsem si, když vylezla, bravurně jsem úlevně couvla (před jejími zraky) a srazila betonový sloupek ála Vesnička středisková~t~ tak už se mnou nikam nemusí~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.