| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jinak je mi fakt líto, že to někdo měl doma blbý a necítil se tam celý dětství dobře ~n~

Fakt nechci, aby to vyznělo, že to chci zlehčovat (nechci), nebo že chci hlásat "cti otce svého a matku svou zcela bez ohledu na to, jak se k tobě chovali" (taky nechci).

Umím si představit, že člověk takové rodiče nemiluje, nevyhledává, citově "odstřihne". Chápu, že je to deficit, kterej (na rozdíl od těch Montiných bytů) lze dohnat jen velmi těžko, pokud vůbec.

Ale v určitým momentě přece musí být jasný, že to NEPUJDE, že ten rodič bohužel není takovej, jakýho bych ho chtěla mít, a nikdy takovej nebude.

Není v tomto okamžiku výhodnější si to uvědomit a přestat usilovat o něco, co mi ten člověk prostě dát nemůže (a být stále dokola a dokola frustrován tím, že mi to nedává)?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.