| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi já, teda jestli se počítá i babička.
Do 6 let se o mě většinou starala nejúžasnější babička na světě, naši pracovali. S babičkou v její neuvěřitelné vile s nekonečnou zahradou (ehm, rozpadly se totiž ploty) jsem prožila fantastické dětství. Byl to vlastně magický realismus v reálu ~s~ Babička byla vzdělaná, mluvila mnoha jazyky, měla šílené nápady a nebála se je uskutečnit. Byla to též správná herdek-baba, která dokázala vytočit celý svět, ale mě naprosto nekriticky zbožňovala.

Můj mladý strejda choval slimáky v mém nočníku, pořádal pyrotechnické produkce, skákal z okna, přes noc mi jako překvápko postavil na zahradě iglú, učil mě střílet z různých zbraní a rozbíjet staré žárovky o zeď.


V Praze s našima už to bylo vždycky vězení, naštěstí na chatě byla naprostá volnost. Rodiče podle mě svou roli úplně nezvládli, (samozřejmě oni i bydlení měli těžkou konkurenci v mém předchozím dětství), přeháněli to s kritikou i chladem, ale v tomto pro mě neuspokojivém prostředí jsem žila jen do 18 let, čili celkem 12.
Ovšem v poslední době pro mě mají v podstatě jen slova chvály a obdivu, z mých dětí jsou na větvi, dokonce uznávají i mé zásluhy na jejich výchově, což ve mě po tom všem ale vyvolává obavy. Kde je jejich kritika a věčné brblání? Prostě jsou už fakt staří ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.