| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko,

to zní skoro jako "ne každej měl to štěstí, aby dostal od života dostatečně přes držku".

Mimochodem, já jsem taky bývala dost velkej cíťa. ~d~

V takto vyhraněný podobě to vnímám jako otázku "buď budeš plavat, nebo se utopíš, a sebevětší soucitný plačky na tvým hrobečku budou pořád jen plačky na TVÝM HROBEČKU a v tom hrobečku budeš ležet Ty a budeš UTOPENÁ".

A vymyslet, jak to udělat, aby ses neutopila, je čistě Tvůj problém.

A asi je to hnusný a málo soucitný, ale pokud vidím někoho stát po kolena ve vodě a pořád dokola opakovat, jak se topí, tak moje maximum je, že to můžu rozumově pochopit a akceptovat, že má takovej subjektivní pocit a že ho to trápí stejně, jako kdyb v tý vodě stál po krk, pokud bude chtít, tak to s ním můžu rozebrat, ale už nemám kapacitu na to, abych ho litovala nebo aby mě neomrzelo, když ani po desátý neudělá žádnej pokus, aby z tý vody vylez.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.