| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Líbilo by se mi, kdyby mé děti v dospělosti žili poblíž mě a často mě navštěvovali. Ale co když budou chtít přesídlit na druhý konec republiky nebo do ciziny? Co když jim tam bude lépe, půjdou za život partnerem... Mám je u sebe držet jako psa u boudy?"


Právě proto mám hodně dětí, pak je pravděpodobnější, že jedno z dětí zůstane doma a za tu oběť pak dostane většinu rodinného majetku.~:-D
Nebo se najde nějaký jejich bratranec či sestřenice, který se postarají a opět za to dostanou rodinný majetek. I to se už v naší rodině stalo.
Ale fakt je to založením rodiny, těch, co se trhli a odešli někam dál od rodné hroudy máme málo, většinou to jsou ženské, chlap snad ani jeden. Předpokládám, že tuto předáme rodinnou filozofii dál svým dětem a alespoň jedno dítě zůstane na gruntu svých předků.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.