| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Není zač. :-)
U nás jsem teda odcházela já. Kvůli domácímu násilí.
Když se po čase děti přede mnou prořekly, že tatínek si našel tetu, byla dcera hrozně překvapená, že jim kladu na srdce, ať jsou na tetu hodný. Já byla upřímně ráda, že na děti někdo dohlídne a dá jim aspoň občas teplý jídlo místo ohřívaných hotovek, kterými je ex krmil.
Až potom z dětí vylezlo, že když se náhodou před tatínkem zmíní o mém příteli nebo o tom, co hezkého se mnou(případně s námi) prožily, následuje hned scéna se spoustou vulgarit na adresu mou i mého přítele.

I toho si děti všimly a srovnaly si to v hlavičkách.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.