| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám to podobně. 3,5 - 4 dny v týdnu úvazek v práci s dojížděním. Dva víkendy v měsíci druhá práce, ale home office.

Nejhorší na tom pro mě je, že už jsem tak unavená, že ztrácím nadhled, trpělivost s lidmi, dětmi a hlavně se sebou, pohodu, těšení se na něco, chuť překonávat výzvy. Postupem času se nějak všechno, i věci, které by bez té únavy byly v pohodě, staly překážkou, kterou zdolávám. Všechno se začalo měnit na check-list, kde jenom odškrtávám, co jsem udělala.

Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy před sebou nehrnula hromadu věcí, které čekají, až je udělám.

V práci stejně pořád "plavu v pomalejší lajně", dětem by to asi ve škole šlo lépe, kdybych se jim víc věnovala, ještě stojí i o společné trávení času, manžel by taky ocenil nějakou tu společnou chvilku navrch. A já bych ráda v práci do rychlejší lajny, víc být s dětma a manželem, dokud o to stojí...

Stíhám chodit cvičit, dvakrát i třikrát týdně. V hlavě by mi bez toho už asi hráblo, protože bych měla pocit křečka v kolečku. Šlapeš a furt na tom samém místě. Fyzicky mi to ale taky nepřidává. Prostě převažující životní pocit únava.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.