| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuten, to ano, ale pak se asi doma tak úplně nepřetrhne, pokud jsem pochopila, něco asi udělá, ale ne že by se chudák po práci nezastavil až pádem do postele. Pokud mi teda v diskusi něco neuteklo.

Navíc já třeba od jistého věku prostě večer nemám energii na nějaké fyzické tajtrlíkování doma a stává se pro mě problémem donutit se jít na 6 na zpěv a na cvičení, hlavně v zimě, ačkoliv mě to baví a objektivně unavená nejsem. Nemám tuhle energii ani po volném dni. Kdybych měla manžela nebo děti, které by mě tlačily do toho, že o ně večer nepečuju, byla bych v háji. (Tedy osobně bych spíš poslala do háje je, ale prostě bych nepečovala, a kdybych musela, cítila bych se vyřízená.) Jsem snad proto horší člověk?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.