| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak za nás byl teda lyžák rozhodně pro lyžaře, kdo lyžovat neuměl, ten byl odstrčen na konec, aby nezaclíáněl a ostatní si vesele jezdili na vleku a na sjezdovce. Nejsem si jistá, zda se to změnilo. Dceru znám, je vztekloun- po prvním pádu z kola na něj pár týdnů nesedla- a takhle pořád dokola. proto se naučila jezdit až později.
Vybavení si od známých půjčovat nechci- máme v široké rodině jen jednu lyžující sestřenici s děckem a měla bych strach, že jim to poškodíme, proto bych volila raději půjčovnu + pojištění.
A fakt mi nepřijde úplně běžné, že by dneska všichni dospělí lyžovali a trávili zimy na sjezdovkách- v široké rodině mám opravdu jen jedu příbuznou, co jede 1x za zimu někam lyžovat a z kamarádů a známých nelyžuje nikdo. nějak mi to připadá jako předražená zbytečná sranda. Aby si zajela rodina 2+2 někam na víkend a zapaltila ubytování+ vleky a hlavně nakoupila/půjčila všechnu tu výbavu... to fakt raději na ty boby.
A podotknu, že nejsme úplní peciválové, na kole jezdíme, bruslíme, kempujeme se stanem, pěší turistiku zvládáme, dcera je skautka, syn zkouší fotbal- jen to lyžování (a ještě dva roky po sobě) se mi prostě nechce moc líbit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.