| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, to je víc než pochopitelný, a od mámy to asi zamrzí dvojnásob.

Zajímalo by mě, proč to ty ženský dělaj, a mám na to svou teorii, kterou jsem v podstatě nastínila před chvílí.

Že samy sebe celej život dusily tím, že by měly bejt dokonalý, i když je to fakt zbytečný, a tu nahromaděnou agresivitu si pak vybíjej na tom, když viděj, že ty druhý taky nejsou dokonalý.

Ale přece každá normální máma má svý děti ráda vcelku nezávisle na tom, jak moc makaj nebo jak jsou dokonalý, takže jim dávám výhodu pochybnosti s tím, že to pravděpodobně nedělaj s úmyslem ty děti deptat. Jediný vysvětlení, který mě napadá, je takový to "vždycky je v čem se zlepšovat a nesmí se usnout na vavřínech a přechválit", což takto dotaženo do důsledků je strašlivá hovadina, ale možná už to maj v sobě zažraný tak, že by to nešlo vyčistit bez porušení podstaty látky. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.