| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Karino, já s tebou souhlasím. ~x~
Už tu párkrát byla diskuze o očitelích a vždycky jsem dostala virtuálně přes čumák, co si to vůbec dovoluju kritizovat PÁNA učitele a chtí po nich, aby byli odměňováni tak, jako v každém jiném zaměstnání.
Částečně souhlasím s tím, co psala Delete, že tzv. "výkon" je těžko měřitelný. Ale to je, troufám si tvrdit ve většině prací. Ale určité znaky špatně či dobře odvedené práce vysledovat lze. Jako fakt nedokážu pochopit, jak je možné, že v předmětu, který mají 3x týdně má syn v sešitě popsaných 5, ano slovy PĚT stránek za celý školní rok. ~8~ Ne, není to tím, že by se víc učili z "jiných" materiálů. On se opravu za celý rok naučil v jazyku pozdravit, vyjmenovat barvy a nějaká jídla. V podstatě výuka na úrovni kroužku v mš. Co celý ten školní rok dělali? Kdo chce, aby jeho dítě něco umělo, platí mu kroužky, či různá doučování. To má takhle vypadat? A vyšší fixní plat bude jako tu učitelku motivovat k tomu se víc snažit? Spíš naopak. V každé normální práci je běžné mít fixní plat a odměny za výkony, fakt nechápu, proč by to ve školství jít nemělo. Vadí mi velmi, že mám suplovat práci učitele a ještě je chápat a "hladit po hlavičce". Syn je už na třetí škole a všechny školy mají jedno společné. Děti se toho učí strašně málo! Nároky jsou čím dál nižší. Dokonce jsem i zaslechla názor, že škola vlastně není od toho, aby se dítě něco naučilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.