| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Báro,

reagovala jsem na dotaz, proč když škola NEMÁ kvalitní jazykáře, tak cpe angličtinu od první třídy. Obecně mi nevadí a vím, že jde dělat dobře, i když do toho aktivně sama nejdu, zažilo to jedno moje dítě v rámci školky (prostě to tam zavedli všem) a efekt to mělo, tak proč ne v té první třídě. Ale jestliže tu není nikdo, kdo by ty malé děti kvalitně učil, je to nejen zbytečné, ale právě kontraproduktivní.

A tady nikdo takový není, ne, že by nebyly některé jazykářky dobré, to i jsou, ale není jich dost na to, aby pokryly i ty první a druhé třídy. Takže buď si to učí třídní, bez ohledu na to, jestli to umí, nebo to dopadne jako u mě ve třídě, kde já to učit odmítla (abych děti nekazila, ne že bych nezvládla výuku obsahově), tak tu hodinu doplnili jiné učitelce do úvazku a v srpnu se najednou ukázalo, že ona anglicky neumí vůbec. Takže jsem lítala po škole a zařizovala výměny a učí to učitelka, která asi mluví lépe než já, ale metodicky to není úplně OK (podle ní samotné) a není moc za kým jít. O tom, že nemá k dispozici ani rozumnou techniku (na IT mi nejde zvuk a nemám ve třídě ani CD přehrávač, svůj mít nesmím, ona také ve třídě nemá, aby si ho nosila, angličtinářky mají každá svůj v permanenci) a prostor, má naráz celou třídu ani nemluvím...Ve výsledku ztracená hodina ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.