| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No Monty, tak možný to je, puberta může být dost složitá. A jinak v dětství před tím jste měli láskyplný vztah. Byla tvá máma milující mámou?

Já jsem třeba jsem taky zcela povahově nekompatibilní se svojí mámou. Dodnes mně někdy naprosto vytáčí, a to už jsem hooodne zklidněná a nad věcí. Nikdy jsem navíc neuměla to chování úplně rozklíčovat, jelikož jsem úplně jiná a tak jí fakt někdy prostě nerozumím, jejím očekáváním.

Ale puberta teda byla divoká, záměrně jsem si vybrala školu tak abych šla na intr, a domů jsem jeden čas skoro nejezdila. A pamatuju si to taky jak mně neskutečně štvalo že se prostě nakonec musím podřídit, protože má nade mnou tu moc.
Přesto myslím že v těch "nejublíženějších" dobách tam vzadu někde ta brzda byla, ta čára přes kterou bych nezašla. I když navenek to asi vidět nebylo.

Dnes bych řekla, že to byl vztah vybudovaný v dětství, na ten se pak dalo navázat, když bouřlivá léta vzpoury pominula. A řekla bych, že já ji vytáčím úplně stejně, zase svou povahou kterou nechápe ona. Ale čas nás naučil nějaké vzájemné toleranci, nadhledu a koexistenci.
Mám ji ráda a vždy jsem měla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.