| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Se zájmem jsem si přečetla diskusi k článku "Kroužky jako české specifikum" http://www.rodina.cz/clanek11140.htm

Zaujal mě názor maminky "Miki", která tvrdí, že se rodič má uskrovnit na úkor rozvoje dítěte, odepřít si dovolené, relaxaci, obětovat se pro dítě:

"Nevidím nic špatného na tom,když rodiče živoří,aby podpořili talent svých dětí.Ano,může být milion v čudu,ale ten milion někteří rodiče utratí za kraviny,hadry,dovolené.Otázka priorit. "

"POkud má dítě snahu a veškeré předpoklady to někam dotáhnout,tak si rozumný rodič žere i suché brambory .Zatímco primitiv si k nim v klidu přiloží maso,bez ohledu na dítě. "

"Mimochodem,měsíc dítěte,které závodně jezdí na koni hravě převýší částku 50000,- a znám spoustu samoživitelek,které mají 3 zaměstnání,aby byly schopné tuhle částku měsíčně dítěti hradit.Jejich děti jsou normální děti,samostatné,úspěšné a šťastné a dobře si uvědomují,co pro ně matky dělají.Vědí,že je vždy něco za něco a v oblečení ve kterém chodí,by některé děti zdejších pisatelek nevyšly ani k popelnicím.Je to otázkou priorit a každý je máme někde jinde.Já jsem si nopřizovala děti,proto,abych si užívala,ale proto,že jsem jim chtěla dát to nejkvalitnější vzdělání,koníčky které je baví a smysluplný život."

------------------------------------------------------------------------------

Jak to máte v životě nastavené vy? Trávíte raději čas s rodinou, jezdíte na dovolenou, užíváte si život? Nebo je pro vás prioritou vzdělání dítěte a jste ochotni trávit většinu času vyděláváním peněz, abyste potřeby dítěte dokázali finančně zabezpečit?

Přiznávám, že jsem trošku na rozpacích. Dítě, které vidí, jak se mu rodič obětuje a pracuje od nevidím do nevidím bez nároku na odpočinek a stravuje se pouze "suchými bramborami", skutečně to dovede plně docenit?


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.