| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli - systém, alespoň určitý je - myslím tím naučit se rozlišit tiché e na konci, způsoby čtení ea, ie atd... S angličtinou jsem začínala ve 14 po jazykovkách, tam byli samí falešní začátečníci a nikdo mi to nevysvětlil.

Když v tom syn začal plavat, tak jsem si našla, jak se učí číst malí angličané a oni opravdu postupují podle skupin slov. Jemu to strašně pomohlo (mě dodatečně také).

Jen povzbuzení - nakonec mám z aj i státnice. Sice s odřenýma ušima do krve, ale mám ~j~.

Ad sluch - zjistila jsem to, až když jsem byla na vyšetření se synem, který také špatně slyší. Prostě mě doktorka po určitém podezření zavřela také do kabinky a bylo jasno. Jestli dítě rozumí hůř v šumu, hluku, tak by to mohlo mít podobně. Já nerozumím dobře v autobusu, v restauraci, když mluví více lidí naráz - ani česky. Takže nahrávka, rádoby vtipná, v aj odněkud z "reálného" prostředí byla pro mě naprosto nesrozumitelná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.