| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudla2, no dokud jsou to řeči OK.....jenže ono se to může zhoupnout....

Ale na mě utočili důchodkyně před XXety v sámošce, že mám sedět doma a necourat s dítětem....jsem si jich nevšímala.....

A vyústilo to z toho že mi jednou jeden nerudný dědek strčil do kočáru tak, že slítnul z chodníku.....ale udržela jsem ho a dítě nevypadlo z korbičky.

A když bylo synovi 1,5roku, tak jsem si postavila vozík vedle regálu. Nepřekážel, byl u kraje....na to si dávám pozor....jela okolo ženská co na mě slovně útočila co jsem snad porodila, najednou koukám , natahuje ruku, pronese větu: "S tím dítětem máte sedět doma!" rukou uchopila vozík....jenže mě zrovna lezla samolepka a měla jsem ruce plné, nestačila jsem na něj dát ruku a ona mi ten vozík i s dítětem převrátila, syn z té výšky dopadl na dlažky......takto dopadlo moje nevšímání. A pak pronesla: " kdybyste seděla doma tak se mu to nestalo!"

A Konvalinka je citlivá a hodně si bere co jí kdo řekne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.