| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak rada by som napísala že napr. bez športu, bez prírody, bez pohybu... Lenže od minulého roku som v podstate furt len doma, prípadne v malom okruhu od RD.
Takže to, o čom som si myslela, že nemožem bez toho žiť, bez toho žijem ~d~
Ale nie úplne šťastne. Teda, šťastná síce som (jak by povedali Česi "jako prase"), ale to, čo som milovala, mi prosto chýba!
Dcérku mám síce úžasnú, ale je to totálny nespavec. Dnes napr. ešte nespala. Ani minútu. Prišiel MM z práce a vyhodila som ich na záhradu s tým, že potrebujem 10-15 min LEN PRE SEBA.
Internet mi poskytuje výborný (i keď nie dostatočný) únik, takže by som mohla napísať, že si neviem predstaviť život bez internetu..?

A inak si neviem predstaviť deň bez tvarohovej tyčinky a orechového tvarohu - oboje z Lidlu. A nanešťastie som ešte zistila, že majú bohovské záviny a ja sa neviem rozhodnúť ktorý je top, a tak vačšinou kúpim všetky. Dnes som si dala ku "káve" makový, orechový i tvarohový. A teraz si idem dať druhé kolo ~j~ (snáď to stihnem zjesť kým prídu zvonku...)

A ešte bez pinzety si neviem predstaviť život ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.