| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

popravde obdivuju tvoji trpelivost a schopnost psat maily
mne kdyz pred 2 roky sikanovali syna ( a to byla kybersikana,cili mu nic nenicili),tak jsem to jeden den vecer zjistila a druhy den rano uz jsem stala v reditelne,prestoze sekretarka puvodne rikala,ze reditel nema cas (verim,ze kdybych predem zavolala,tak se do te reditelny nedostanu)
rekla jsem mu,ze pokud to nebude resit,pujdu na policii,at maj spratci na krku aspon socialku
on je tedy i po jednom zavolal do reditelny a mluvil s nimi prede mnou a i ja se jich mohla ptat co maj za problem
no a byl klid..

(teda pratelsky se nechovali,ale uz si nedovolili neco hnusnyho psat a zakladat stvave whatsapp skupiny)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.