| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Commer- ,
popíšu ti jak to nakráčení bylo u nás a to to byla blbá mateřská školka....tam se přece nic takového neděje.

nejprve jako, že tam není ředitelka....nakonec se objevila.
Ponejprve zlehčování situace....od třídních učitelek, po té co jsem odešla pro syna, abych jim ukázala jak na tom jsou jeho ruce....otočili a začali s tím, že mu to dělá bratr.

Pak se všechny 3 (ředitelka a 2 úči ze školky) shodli v tom, že u nich se nic takového neděje a já si vymýšlím.

Dokonce jsem byla obviněna z hanobení dobrého jména školky.

Takže jsem milého syna vzala a jela domů. Tam sepsala, že opouštíme školku a jela do jiné, byl zařazen na místo, které je školka povinná držet pro vážné případy.

A jelikož mi ve školce zůstal ještě starší syn....a nechtěl opustit školku, byl květen....tak jsem tam docházela dál...a několikrát jsem toho " blbečka" viděla napadnout dítě, jednou jsem jen čekala co bude, úča dětem co je kousnul, řekla, že nemají žalovat. Když jsem řekla, že jsem to viděla....jak hryznul tu holku před sebou tak mi řekla, že si mám hledět svého....ta holka není moje dcera.

jediný čeho dodneška lituju, že jsem to nehnali dál....manžel to už chtěl nechat být a mít pokoj.....

A o pár měsíců dál mi ředitelka z anší super školky říkala, že na setkání ředitelek Mš tvrdila, že jsem si to celé vymyslela.....ona se snažila je přesvědčit, že to dítě má veš kolce a že není dodneška v pořádku, museli jsme pak chodit ke klin. psycholožce...ta ze syna vytáhle i to jak hnusně se k dětem chovali učitelky. No a aspoň se vysvětlilo to, proč se najednou ztratila komunikace s ženama okolo 40-50let, prostě od nich couval a odmítal s nima komunikovat. No podvědomě to má dodneška, obezřetný, pokud se má s někým toho věku bavit a je to žena.

A za další 3 roky jsme zjistili, že tatínek je na radnici a maminka úřednice na městě.~8~ proto to nikdo nechtěl řešit.~a~

A starší syn měl jiné úči, zlaté hodné.....dokonce by si vzali k sobě do třídy i toho mladšího, ředitelka prý odmítla....

TAkže i takto se může řešit šikana......dělat, že není. Z rodičů udělat blbce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.