| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, já nevím, už jsem to psala, nechce se mi to te´d číst.
osobně si já myslím, že neexistuje neměnný osud...proč bychom jinak žili jako lidi? Může existovat kostra...a za určitých podmínek si můžeme čím dál víc přebírat osud do vlastních rukou.

Já nechodím k věštcům, kartářům, atd...byla jsem jednou...kdysi. Minulost věděl naprosto přesně a do nejmenších detailů, už jsem to tu určitě psala, současnost též, budoucnost ale ne...určité věci trefil, v určitých se naprosto sekl, třeba v tom, že se nám měly narodit ještě dvě děti, striktně řekl, že ne a že je to dané. Nebylo.
Jinak do mě viděl jak do akvárka...bylo to strašně nepříjemné.

Mohou se naznačit tendence, které se stanou za určitých podmínek, to je asi pak ten neměnný osud...když je člověk loutkou bez vlastní vůle. Anebo to může být jinak...a je to dobře.
Mám doma knížku Poselství o Evropě, ale četla jsem toho v průběhu let mnohem víc...a jsem ráda, že se to neděje tak, ajak bylo v těch nejčernějších prognózách, jen prostě ve slabém odvaru. A je to zásluha všech lidí, co mají vůli měnit věci tak, jak si přejí, aby byly...nenechají jen věci plynout, ale zasahují do nich, jsou tvořiví, mají vize...snahu, aktivitu, činnost.
Bohužel tuhle tendenci, jak to bude dnes po volbách a kam se naše země uhne, jsem slyšela už před nějakými 15 a možná více lety (a ne z palmových listů)...tehdy jsem se hodně smála, nevěřila bych. A vida.

Ale jak je to doopravdy asi neví nikdo z normálních lidí..to třeba až jednou, až se "osvítíme" ~:-D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.