| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

VSECHNY myslenky a nazory co jste doted napsali mi taky od vcerejska behaly hlavou!

Vite jak mi brni?! ~:-D

Jak budu doopravdy reagovat?
To nevim a mam i obavu, ze budu tim dilemem tak ochrnuta, ze nebudu reagovat vubec...😞

Z dcery ted neco vytahnout je uz tezky - je ted vyspana a uklidnena a nechce byt pro ostatni "praskac"..
Jeste tak z ni pri snidani vylezlo, ze tam byli i "byvali" clenove, kterym je pres 18.
A ze deti i obcas chodily o pulnoci do mestecka k mekaci...
To blici dite bylo na 4pokoji, kde spal ten jeji 10letej kamarad: s jednou matkou z toho pokoje jsem vcera telefonovala a to je ta, co se nenapadne snazi vsemu vyhnout (kvuli ochrane svyho 14letyho synacka ~t~).
No a tady to mam jako priklad primo pred sebou: ona ani NECHCE vedet a neco resit, to by si musela priznat, ze synacek neni tak svatej..

Jinak deti meli denne 7,5 hodin cistyho casu zkousek. V mezicasech byly pauzy na jidlo a zadnej program, decka proste ponechany samy sobe.

Ted taky chapu ty "chodici mrtvoly" ktery vcera pri vyzvedavani vychazely z autobusu.

Dcera nebyla poprve na takove akci, s tim mensim orchestrem uz jela parkrat ale tam byla dirigentka (co je sama matka) a jenom mensi deti.
Taky byla 2x s tim vyberovym celostatnim, kde jsou deti od 10 do 14 a tam to nebyl vubec zadnej problem. Tam byl vecer misto zkousek program a taky mely neuveritelne dobryho dirigenta, plus byly tam i "jiny" deti.
A deti to tam milovaly!

Jsem domluvena, ze to dnes proberu s jednou znamou, co dela organizaci toho celostatniho - jak to oni resi, jestli tohle nekde maji atd...

Zatim diky vsem za prispevky!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.