| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se tím nevymezuju proti těm, kteří vydělávají méně, ale proti té hypotetické ekologii x nutnosti létat kvůli něčemu tak "zbytnému" jako jsou dovolené.

Tj. já dřu celý rok, proto si dovolím 1x za rok mít celou ekologii u zadečku, a statečně si na dovolenou zaletět. Nad ekologickými aspekty v tu chvíli skutečně nepřemýšlím ani z naprostého minima. Dovolená je pro mě prioritou č. 1. Kdyby byla ČR u moře, tak bych třeba taky nelítala, ale takhle mi nic jiného nezbývá. 10 nebo 12 hodin v autě prostě trávit odmítám.

Hele, ono letět do Egypta nebo třeba do toho Turecka podle mě není o moc dražší (resp. nemusí být) než jet autem do Chorvatska. Nemyslím si, že všichni čeští turisté v Chorvatsku autem jsou proto, že by na nic jiného peníze neměli (a už vůbec ne proto, že by byli zarytí ekologové)... Je to taky o prioritách. Třeba naši známí, kteří jsou na tom finančně lépe než my, do toho Chorvatska taky rádi jezdívají - do nějakého privátu bez jídla, autem... (ale kvůli ekologii asi fakt ne, prostě to tak mají rádi + muž jejich se bojí lítat). Léta nás ukecávají, ať jedem s nima ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.