| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mě hrozně štve zneužívání ambulantní péče a péče pohotovostní. V prvním případě je dost lidí, kteří se svými malichernými problémy obchází x ambulancí, kde se dožadují různých vyšetření, výkonů apod. V druhém případě, mě štvou ti, kteří místo aby si došli v rouzmnou dobu na obvod, se dožadují péče a vyšetření na pohotovosti, byť jejich stav není ani zdaleka akutní. Navíc jsou nepříjemní, podráždění a často verbálně agresivní, berou zdravotníkům síly a čas, který by mohli věnovat lidem jenž jejich péči potřebují. Pokud pojišťovna zjistí, že pacient byl v krátké době se stejným problémem na dvou pracovištích, jednomu to nezaplatí, byť se mu péče dostalo. Měli by to po nich vymáhat zpět, pak by si to leckdo rozmyslel. Už mám pocit, že někteří to mají jako sport a nejedná se o stařečky v důchodu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.