| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny.

Dcera studuje v kvintě, mají od září novou učitelku na chemii. Nejlepší dceřina známka je trojka. Ač se s ní učím,tak jsou stejně známky horší a horší. Učitelku osobně neznám, ale slyšela jsem, že je hodně přísná, drsná a vyžaduje znalosti jak na úrovni VŠCHT, což nejsem schopná ani pochopit, ani přijmout. Dcera v ostatních předmětech má jedničky a dvojky, máme prostě problém s chemií a učitelkou. Potřebovala bych poradit, co s tím, protože dnes dcera přišla s pláčem, že má opět za pět. Upřímně nechápu, jakým způsobem uvedená učitelka učí a jak známkuje. Je mi z toho smutno. Prosím, nepište, že obhajuji svou dceru. Ona se fakt učí a je studijní typ, dokonce zvládá i fyziku, což já jsem nezvládala, na střední škole má lepší známky než já.
Co dělat ? Příští týden jsou třídní schůzky, mám v plánu za učitelkou chemie zajít a položit jí pár otázek. Na co byste se zeptaly vy ? A máte podobnou zkušenost. Dcera měla na vysvědčení před dvěma lety nejhorší známku trojku, od té doby má vyznamenání na konci roku.
Díky za rady a pomoc. Jak se říká - sdělená bolest, poloviční bolest.
Dneska mi do výtahové šachty spadly klíče, myslela jsem, že pro dnešek to už stačilo, tak zřejmě ne.
Hezký den. Klíče už mám doma v kabelce.
~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.