| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych Monty nechala spát. Lepší už se o tom vůbec nebavit.
Navíc to zakladatelce zkazilo její téma...
Z mého pohledu se s dětmi učím.
Dcera - běžné dítě, 4. třída, sama zvládá, ale občas, když učitel píše, že je čtvrtletka ( posílá nám zadání do mailu) nebo test z přírodovědy (zase zadání v mailu ve smyslu - plazi, ptáci, savci nebo živá a neživá příroda, horniny, atd), tak jí přezkouším. Když mi přijde, že to ještě moc neumí, tak čtu z učebnice a dávám doplňovací otázky, zda ty informace nasála. Matika a angličtina jí jde sama. ( což třeba ještě ve 3. třídě úplně nebylo - dcera měla trochu problém se zapamatováním násobilky, slovními úlohami. Ovšem najednou raketové zlepšení, dceru matika baví :-)).
Syn, když měl problém na gymplu, tak jsme probrali to, co mu nešlo. Kupříkladu chodil s tím, že nechápe matiku, když jsem si poslechla výklad od učitele ( jak on ho chápe), tak jsem šla do kolen. Vždycky jsem mu řekla, ať zapomene, co říkal učitel, dala jsem mu svůj výklad a za pár příkladů naprosto v pohodě, nebyl problém. Nechápu, jak někdo takhle blbě může učit matiku...~a~
Čímž chci říct, že občas může doučování být proto, že ti, co děti učí ve škole, to učivo absolutně neumí podat. A doma v pohodě. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.