| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
nemyslím, že mi to zkazilo moji diskuzi "Nejde nám chemie", ~:-D

člověk s dobrým úmyslem může prostě narazit kdekoliv nebo může být i nepochopen
takový je život, já se dětmi učím, když potřebují něco vysvětlit, nebo zjistit, zda
jsou naučené na písemku, test..... s prvňákem čtu slabiky, pak přeskočím do šesté třídy ZŠ a když potřebuje něco kvintánka, tak není problém ji pomoct nebo poradit, co má dělat
mám celkem samostatné děti a jsem ráda, že nám nejde jenom jeden předmět, já z toho životní tragédii nedělám, teď ve čtvrtletí nám vychází čtyřka, jestli to vytáhneme do pololetí na trojku, tak já budu spokojená, jak se s tím popere dcera, to fakt nevím...... zažila si špatné známky, zjistila, jak se dá vše opravit, zlepšit, jen v chemii to prostě nefunguje

děkuji všem za podnětné postřehy, kdybych byla sociolog, bylo by to na výživný výzkum, že každý má svůj úhel pohledu.... protože jsme každý originál a máme svou hodnotu a tím svůj vyčerpávající komentář končím ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.