| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudla - zřejmě moc přátel a kamarádů nemáš, když netušíš, jak by komunikace mezi nimi měla probíhat, a to i když spolu nesouhlasí nebo se dohadují kvůli úplné kravině - tedy jednostranně.
Monty sem přispěla (dle mého názoru úplně zbytečně) symbolicky, načež se rozjela dvoudenní diskuse o úplných blbostech, jako by šlo o světový mír.
A vévodíš tomu ty, mávajíc práporem a řemdihem :-)


Což mi připomíná - jen technická: tak tě tak po očku sleduju - a nejen dnes - hele, já tu taky jednu dobu byla imrvére (poměrně dlouhou dobu), když byly děti úplně malé, spaly i přes den a já nechodila do školy.
Ale poslední snad už i roky fakt nemám čas viset na Rodině - jak to děláš Ty? Nemáš do čeho píchnout? Maně se mi vybavuje diskuse o vydržovaných studentkách ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.