| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem rad, ze si se vyjadrila.

Od vcerejska jsme na chate, ja litam kolem baraku (porezat drevo, smontovat novou motorovku z obi bez niz jsme na chate v haji atd... ), behem toho castokrat skaknu k malemu a vymazlime se a zablbnem. Partnerka ac od rana je utocna jak vosa a hleda ve vsem problem, i pres to nachystala vynikajici obed za ktery jsem ji podekoval. Ted jela s malym k babicce (me matce) na navstevu. Super je kdyz ja si pujcim maleho nahoru do loznice, lezim s nim na posteli, hrajeme si do zblbnuti, maly se smeje a je nam hezky (me a malemu). Prijde partnerka, maleho vezme abych mohl prej delat (ano, chtel jsem, ale maly je maly a dnes je statni svatek) a nemam naprosto namitek se malemu venovat, takze si ho partnerka vezme a maly lita bez dozoru po spodnim patre chaty a partnerka ma oci pro tohle forum a pise prispevky. Maly z poloviny bez dozoru. Tos dobry no:)

Ja nevim jak dat pusu cloveku co do me od rana jede a hudruje ze toho ma dost a ja ji rikam ze naprosto chapu ze toho ma dost a ze oba drtime pro maleho co muzem, ona na materske svym zpusobem fulltime peci o maleho s mym moznym zaskokem kdykoliv to je mozne s cimz nemam problem, a ja fulltime pres tyden v praci abychom meli zazemi a financ. Tudiz oba makame co muzem kazdy ve sve zivotni roli.

Tos nevim.. Ja to vidim asi na rozchod, protoze fakt je tohodle na me moc a nejde to nijak. Partnerka chape veci uplne jinak nez se rika.

Rikam "Oba mame toho nekdy dost, naprosto te chapu, vzdyt vis ze nemam problem ti pomoci jako napriklad posledne kdyz ti bylo zle, ani bez jednoho ceknuti jsem nemel problem vzit si maleho na starost a nechat te spocnout". Partnerka na me "Hovno vis... nikdy si na materske nebyl" ... tos ja nevim jako... jak uz.

~;(( ~c~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.