| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, no, to já mu taky řeknu, že teď bude číst...jenže jak ho přinutíš, aby si tu knížku vzal a začal číst? On prostě vezme knížku, přečte tři řádky (v lepším případě) a odloží to, že jde spát, nebo že je unavený apod...jako co s ním mám dělat? To ho mám seřezat, nebo co mu mám zakázat? Na počítač nechodí, telefon má obyčejný tlačítkový bez internetu...jedině možná, kdybych mu slíbila za každé čtení lízátko, tak by to zabralo, ale do toho se mi teda moc nechce...on se odmalička dá dost těžko k něčemu motivovat, nebo naopak něčím potrestat, bojujeme s tím už od začátku...zákazy, omezení něčeho, slíbení něčeho, když to udělá...nic nefunguje, když se rozhodne, že to prostě dělat nebude...jediné, co na něj platí je, co mají nařízené ze školy, úkoly dělá celkem ochotně, tak právě čekám, co bude teď s tím čtenářským deníkem....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.