| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle mně je ta cena celkem obvyklá.

Akorát na to jídlo podle mně Řecko není (už) zas tak levná země. Resp. pro 4 lidi to už vyjde docela dost. Ač nejsem zcela zastáncem incl. myslím že vyjde levněji. I když pokud chcete jezdit tak chápu že to není ideální, v tom případě bych asi volila polopenzi.

Záleží zda už jste v Řecku takto byli a znáte to tam. Co třeba mně tam trochu vadí že jídlo se tam nedá sehnat celý den jako u nás, ale jen v daný časy kdy se vaří. Na to třeba dát pozor. Takže když jsme třeba prošvihli čas oběda, tak pojíst se prostě nikde nedalo, leda nakoupit v supermarketu, ani hambáč do ruky, ani gyros, prostě nic nikde nebylo. Znovu začali "rozehřívat pod kotlem" až kolem sedmé osmé večer a to už jsem skoro šilhala hlady. S mrlajícími dětmi by tohle bylo výživné.

Jinak samozřejmě taverny super jídlo, to je zas lepší zážitek než hotel, to jo. Ale cenově to na 14 dnů pro 4 lidi poleze do peněz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.