| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přilepím to za Mirka, ale budu reagovat na víc příspěvků najednou.

Námitku Alraune, že nejsem zaměstnanec, ale OSVČ, a že je to v něčem jiný, pokládám za relevantní.

Ale myslím, že některý věci platěj obecně.

Alraune - co přesně je na tom, co píšu, SEXISTICKÝHO? Já si myslím, že jsem pravej opak sexismu, protože si nemyslím, že by se činnosti dělily na "mužský" a "ženský", ani důvod, proč bych měla "jako ženská" akceptovat míň peněz. Ani se nevnímám jako oběť, jen si prostě myslím, že když nejde všecko hladce, tak nemůžu čekat, že to někdo ZA MĚ zařídí bez toho, že bych já musela hnout prstem. Ovšem určitou vstřícnost z druhý strany očekávám, tj. pokud si budu někde stěžovat, že to nesmáznou nějakými posměšky a budou to řešit (byť třeba není jistý, že to vyhraju.)

Pokud ten šéfredaktor, o kterým jsi psala, vyletěl ZA TO, že si dovolil požádat o víc peněz, tak to pokládám za velice špatný (tj. pokud to nebylo "buď mi dejte víc nebo odcházím", tam bych pochopila, že by mu řekli,"bohužel, víc vám dát nemůžem, takže tu výpověď napíšem od prvního?")

Libiku - myslím, že zatraceně sexistický poznámky tu máš Ty (s těma třicátnicema jsem to pochopila tak, že "to maj za to", že chtěj cestovat a vidět svět a vydělat si slušný prachy, ale na to žádnýho chlapa neulovíš, na to je třeba snížit plat i ambice a začít žehlit ty košile a vařit knedlíky), pokud to je myšleno jinak, tak se omlouvám, ale pokud takto, tak bych tě navrhla na sexistické prasátečko roku.

To s těmi unudlenými dětmi (nevím, kdo to komentoval) - já to beru ze své pozice, kdy práce musí být hotová a klienta NEZAJÍMÁ, jak si to udělám (ale tudíž mu taky absolutně nic není do toho, jestli mám dítě jedno, dvě nebo čtyři, on si kupuje službu X a chce dostat službu X a já jsem tam za profesionála. U zaměstnance to není až zas tak jiný, jenomže toho v takovým případě může (a musí) zastoupit někdo jinej. Považuješ za spravedlivý, aby ten "někdo jinej" dostal za víc práce stejný prachy,

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.