| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a s neteřemi jste v neustálém kontaktu? ono je to totiž taky o "tréninku", když máš to malé dítě doma, den co den, zvládáš to jinak, než když ti ho na den "půjčí"...
v tomhle věku bych asi "starého" otce neřešila, jak na tom bude s fyzičkou prostě nevíš, taky si můžeš vzít mladého, přijde nemoc nebo úraz a ve 30 bude nepohyblivý... celý život je loterie a spoléhat jen na jedno kritérium u výběru otce svých dětí je bláhové...
já sama jsem s narozením své nejmladší "omládla", zlepšila se mi kondička, ustoupily průvodní znaky mých neduhů ~;) (škoda, že už se to zase vrací do starých kolejí, ale dalším dítětem už to napravovat fakt nehodlám ~t~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.