| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, a já si nemůžu pomoct, ale dospělost mi fakt vyhovuje, dolů mi jdou prsa a celková hmotnost, všechno ostatní jde nahoru. Netýká se to jen toho, jestli mám mužskou pozornost, ale hlavně profesních realizací a vůbec, celkově, čím je ti svět. Teď jsem v něm mnohem víc doma a je to tak i s těma chlapama. Teď je to víc než dřív. Že to jednou přestane.. přestane, všechno přestane, když skončí věc, která je hotová, provedená do konce, tak to je dobrý konec. Blbý je, když se možnosti znovu a znovu prokaučují. A když se to prokaučovávání balí do nějakých parapsychologických nesmyslů nebo jde rovnou na reklamu na něco.. udržování mladistvého vzhledu a nakecat lidem, že to je jediná možná skutečná varianta, je celkem majstrštyk. Na tom se dá jet, ženy žijí běžně do osmdesáti, čili minimálně čtyřicet let dobře živí psychology, parapsychology, čaroděje, lékaře, trenéry, výrobce hormonů, výrobce sedativ, výrobce stimulancií, spisovatele blbostí, průmysl výživových doplňků a jídel s příběhem.
Muži se nezajímají o ty dospělé ženy, které jsou zanedbané a nevyzařuje z nich nic a nebo vyzařují zoufalství. Někdo asi je jen na mladé maso, s takovým čtyřicítka nepochodí. Ale fakt nemám zkušenost, že by to byl nějak masový jev a navíc to ještě bývá u chlapů, kteří mají problémy se sebevědomím, takže stejně ne moc zajímavých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.