| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lexi, co zavolat tchyni/sejít se s ní:
"Maminko, Pepa mi říkal, že jste se nějak předběžně domlouvali na Štědrý den, ale předem se se mnou nedomluvil - minulý rok to sice bylo tak jak to bylo, ale z toho všeho stresu jsem zkolabovala a nerada bych si to zopakovala, musím chodit do práce a dlouhodobou nemocenskou si vzít nemůžu, bylo to pro mě náročné, nechejme to tak, jak to bylo předtím, Pepa si to neuvědomil/hned nevzpomněl, že jsem se zhroutila. Určitě byste taky nechtěli, abych zase skončila ve špitále. Už tak toho mám v práci tak hodně, že nevím, jak to všechno skloubit. Přijdete 25. vy nebo máme přijít my?"

A i kdyby věděla, že jsi zkolabovala z manžela, tak bych se nenechala odbýt, že ty vánoce na to měly podstatný vliv, že toho bylo moc a prostě podle vaší situace něco přidat, přehánět, nenechat se do toho vtlačit.
Fakt mi vadí lidi, kteří se chtějí takovýmnhle způsobem vyhnout vánočním přípravám - nemluvím o těch, tkeří to tak mají zavedeno, kterým to vyhovouje nebo nevadí, ale o takových samopozváních, to je děs.

A pokud by ani takto to nebylo průchodné, tak fakt máš jen dvě možnosti, buďto natvrdo na to nepřistoupit, nebo to absolvovat... ale s tím že příští rok a další rok a další to bude furt dokolečka. Jakmile to nenecháš dojít do letošních vánoc, máš naději, že už se pak zvát sami nebudou (případně to příští rok zase připomeneš).
~;((



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.