| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsou tu nízký platy a lidi nemají na obyčejný životní standart. Tím ani nemyslím dovolený u moře nebo lepší auta, ale prostě takový ten normální život-bydlení, jídlo, ošacení, výdaje spojený s dětmi. Proč se pořád píše, jak stoupají mzdy? Já to ve svým okolí vůbec nevidím. Fabriky stále inzerují spoustu volných míst, ale plat je v hrubém od 13 000 do 17 000 Kč v třísměnném provozu. Já sama mám teď po přidání 14 000 Kč čistého, z toho 2 000 Kč projezdím. Spousta lidí okolo mě má domácí práce. Je to pakárna, kdy celá rodina lepí nebo překládá nějaký obálky nebo přáníčka a je za to pár korun. Znám paní pracující ve školství, která večer chodí uklízet. Znám uklízečku, která po práci chodí prodávat do Lidlu. Lidi dělají, co můžou, aby dopřáli dětem lyžák nebo akce ve škole, kterých třeba na středním školách bývá hodně a navíc spousta takových dětí tady do středních škol dojíždí za cca 1500 Kč měsíčně. Jsem odpůrce půjček, sama jsem si nikdy nepůjčila a budu dělat vše pro to, abych si půjčovat nemusela, ale vidím, jak je častý žít finančně na hraně a tudíž pokušení k půjčování je veliké.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.