| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, jsou pevně dané a věděla jsem o nich a podstupuji je.

Musíš splatit minimálně 30%, ale splátky ti neskončí po splacení oněch 30%, platíš prostě 5 let. (někdo se divil, že platím i když už mám splaceno přes 60%)

dokonce můžeš skončit dřív, když se ti podaří splatit 100% třeba po třech letech

Asi to posuzuji moc podle sebe (několik půjček jsem v pohodě splatila a i tyhle dluhy chci co nejvíc splatit)

Jako vše, je to blbě nastavené, spoustě lidí se daří podvádět a žijí si na vysoké noze navzdory dluhům, které nesplácí a věřitelé mají smůlu. A je pravda, že mě štve, když na mě pohlíží někdo díky nim jako na vyčůránka co si vegetí na úkor poctivých. A ono to tak není.

To samé v oblasti dávek, kdo náhle potřebuje pomoc, nemá šanci. Nebo to je takové martirium, něco získat, že je mu z toho nelehko. Kdo v tom umí chodit a celou dobu se povaluje, sosá prachy od státu jak o závod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.