| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímavé, ty zbytečné poučky si nějak vůbec nevybavuju, fakt momentálně ani jednu :-), čímž nevylučuju, že mi nějaké podobné rady nedávali, ale nějak jsem si je asi prostě nebrala k srdci...naopak z těch užitečných si vždycky vybavím mého tatínka (který už bohužel není), jak mi vždycky říkal "líná huba, holý neštěstí" - že když něco chci, tak si o to mám říct, nebo se zeptat a nečekat, že to ke mně přijde samo....a moje babička mi zase říkávala "necháme to koňovi, ten má větší hlavu" - když jsem se snažila marně s něčím hnout - taky měla pravdu, když jsem se přestala o tu věc urputně snažit, tak se to nakonec obvykle docela dobře vyřešilo samo... a moje maminka mi zase kdysi, když jsem se jí někdy v pubertě svěřila s obavami, jestli budu jednou dobrá máma, jestli tu rodičovskou roli zvládnu, řekla, že já přece nebudu hrát žádnou roli, já s tím dítětem prostě budu jenom normálně žít a řešit věci tak, jak přijdou...že se na to dopředu nedá moc připravit...a taky měla pravdu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.