| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zefýr, tobě patrně uniká, že nejsme v Německu. Samozřejmě, že část připravených materiálů je univerzálních, ale pořád je většina takových, které se musí šít konkrétním dětem na míru (SPU). Tak se to po nás vyžaduje a já to dělám. Jistě, že to část učitelů nedělá, a pak se tady dokolečka řeší, jak učitelé nepřistupují k dítěti individuálně, že neřeší papíry z PPP. Docela to chápu, prostě na to už není čas a dělají do výše svého platu. Já se to snažím dělat, jsem poctivka, na dětech mi záleží. Proto taky téměř nemám přes týden osobní volno a na své vlastní děti nemám čas. Mám ale ve škole výsledky, moji žáci jsou podle testování ČŠI výborně připraveni, u přijímaček bez problémů. Ale za jakou cenu? Je to na úkor mě a mé rodiny. Chyba je jen ve mně, že neumím dělat věci polovičatě a makat do výše svého platu. Přesto si zde na diskuzích nestěžuji na své povolání nikdy. Kdybych ho dělat nechtěla, tak změním zaměstnání, to je jen o mé volbě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.